امام خميني (ره) : عالم محضر خداست، در محضر خدا معصیت نکنید
نويسنده : مدیر سایت ۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۷:۵۱

آسفالت گالشکلام

با اعتباری بالغ بر ۴۵۰میلیون ریال کار زیرسازی و آسفالت کوچه شهید رجایی منطقه گالشکلام به پایان رسید.
آسفالت کوچه رجایی به متراژ حدود ۲۲۰۰ متر مربع پس از تصویب شورای محترم شهر چاف و چمخاله آغاز و پس از انجام مراحل شن ریزی ، رگلاژ ، تسطیح و کوبیدگی در دی ماه سالجاری به بهره برداری رسید.


دسته بندي : اخبار

3 پاسخ به “آسفالت کوچه شهید رجایی”

 1. الف - احمدي می‌گه:

  با سلام
  ضمن تشکر از مسئولین محترم شهرداری چاف و چمخاله خواهشمند است در صورت امکان و وجود اعتبار نسبت به آسفالت کوچه زنده یاد ربیع شیرزاد (گالشکلام) و خیابان بندر که پروژه های تفریحی در ان از جمله اسکی روی آب ، جت اسکی ، قایق سواری و . . . وجود دارد اقدام گردد .با عنایت به نزدیک شدن به شب عید در جذب توریست نتایج خوبی حاصل خواهد شد. بنده خود از ساکنان غیر دائمی گالشکلام هستم که تبلیغات گسترده ای از این منطقه در تهران نموده ام .

  با تشکر

 2. اديبي می‌گه:

  با سلام خدمت آقای دانش شکیب شهردار محترم چاف و چمخاله و سایر همکاران محترم و سختکوش شهرداری .ترقی شهر چمخاله مایه مباهات و سربلندی بنده که غیر بومی هستم می باشد چه رسد به همشهریان محترم. انشاالله اسفالت تمام خیابان های روستای گالشکلام که پتاسیل زیادی در جذب توریست دارد به زودی با مساعت شما عزیزان محترم انجام شود.
  با احترام
  ادیبی

 3. سعيد ضيايي می‌گه:

  با سلام از جناب آقای دانش شکیب تقاضا دارم دستورات مقتضی جهت گازرسانی سریعتر به روستای رادارکومه را صادر فرمایند.ضمناً خواهشمندم تسهیلات بیشتری جهت ساخت وساز در مناطق تابعه نظیر چاف را در نظر بگیرند و کسانی را که قصد ساخت و ساز دارند را بامبالغ هنگفتی که در مراحل اخذ پروانه، تمدید پروانه،تغییر کاربری،کاربری تجاری که از آنها اخذ میشود از ادامه راه منصرف نسازند.
  چون با این شرایطی که اخیراً بنده درشهرداری ملاحظه کردم در محیط روستایی با درامد متوسط مردمان آن، کمتر کسی به فکر ساخت و ساز و در نهایت توسعه و آبادانی منطقه می افتد.
  با تشکر
  سعید ضیایی- اهل رادارکومه
  ساکن کرج

پاسخ دهید


دسته‌ها

سخن شهردار

با سلام ودرود به ارواح پاک شهدای گرانقدر وامام شهدا و سلام ودرود بر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و آرزوی توفیق برای خادمان نظام ، خداوند متعال را سپاسگذارم که توفیق خدمتگذاری را به مردم شریف شهرچاف و چمخاله عنایت فرمود تا با تلاش جمعی وبهره گیری از امکانات موجود خدمات مطلوبی را به شهروندان گرامی ارائه نمائیم. آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز، زندگی در شهری اخلاقی،زیبا،ایمن،شاد،آباد وتوسعه یافته است. آرزوی ما ، رویا وشعار نیست،بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که با قاطعیت وپشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم کرد. این حقیرامیدوارم وبر این امید خویش تعهد وباور دارم که شهرچاف و چمخاله در آینده ، شهری فراتر از آرزوها ورویاهای امروز ما خواهد بود. آینده ای که در سایه الطاف الهی چندان دور نیست،این شهر بعنوان دومین قطب گردشگری بعد از بندرانزلی شناخته شده است.به امید خداوند متعال این شهرآکنده از معنویتی تبدیل خواهد شد که شایسته حیات شهروندان مهمان نواز و با فرهنگ شهرچاف و چمخاله است. به امید آنکه در سایه همدلی وهمراهی همه شهروندان ومسئولان ، توسعه روزافزون این شهر را به نظاره بنشینیم. محمددانش شکیب شهردار چاف و چمخاله

اوقات شرعی